Dzisiaj (czwartek, 27 lutego) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się półfinał Strefy Jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły 2 szkoły:
- SP 2 Kamienna Góra
- SP Raciborowice Dolne
Mecz rozegrany został do 3 setów wygranych setów, do 25 pkt.
Wynik spotkania
SP 2 Kamienna Góra? SP Raciborowice Dolne 3 : 0 ( 10; 12; 14 )
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa Raciborowice Dolne
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa Raciborowice Dolne uzyskały awans do Finału Zawodów Strefowych. Finał Strefy Jeleniogórskiej odbędzie się 5.03.2020 r. w Bolesławcu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze