Dzisiaj (niedziela, 20 grudnia) młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały pierwszy turniej półfinałowy siatkarskich rozgrywek na Dolnym Śląsku.
Turniej rozegrany został we Wrocławiu. Gospodynie #Volley Wrocław II pokonały MGLKS Sobieski Oława 2:0 (25:9, 25:18) oraz KS Sudety 2:0 (25:20, 25:12). Drużyna z Oławy pokonała kamiennogórzanki 2:1 (9:25, 25:12, 15:8).
Kolejny turniej zaplanowany jest na 24 stycznia w Oławie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze