W środę (27 listopada) w Jeleniej Górze rozegrany został półfinał strefy jeleniogórskiej w koszykówce chłopców. Zawody były częścią Igrzyska Młodzieży.
W półfinale zagrały trzy drużyny w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.
Wyniki spotkań:
SP Janowice Wielkie - SP 2 Kamienna Góra - 8-23
SP 11 Jelenia Góra - SP Janowice Wielkie - 88-18
SP 2 Kamienna Góra - SP 11 Jelenia Góra - 23-60
Turniej wygrał podstawówka z Jeleniej Góry. Drugie miejsce zajęła kamiennogórska "dwójka". Obie drużyny zagrają w finale strefy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze