Uczniowie ZSZiO w Kamiennej Górze (klasa mundurowa) działają dzisiaj (poniedziałek, 30 października) w Szkółce Leśnej w Krzeszowie. Wspólnie z leśnikami posadzą około 500 sadzonek drzew.
informacja Nadleśnictwo Kamienna Góra:
Co roku staramy się zaprosić jakąś ciekawą grupę ludzi i pokazać im o co chodzi w tym lesie. Co tam się dokładnie robi, jak to jest poukładane, skąd się bierze drewno no i koniec końców jak się sadzi las.
Tym razem mamy przyjemność gościć drugą klasę z Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
Posadzimy razem prawie pół tysiąca sadzonek. A po ciężkiej pracy rzecz jasna ognisko.
Dziękujemy bardzo za przybycie zaangażowanie i wkład pracy. Do zobaczenia, zapraszamy się przyglądać jak rośnie "wasz" las
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze