Reklama

Pojechali na praktyki

Kolejna grupa 30-tu uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry wyruszyła dzisiaj (niedziela, 12 stycznia) po swą wielką przygodę do Lipska.

 

Jutro uczniowie rozpoczną realizację zagranicznych staży zawodowych w renomowanych zakładach gastronomicznych i usługowych Lipska (Niemcy) w ramach projektu ?Praktyki drogą do rozwoju umiejętności zawodowych przyszłych pracowników branży gastronomicznej i logistycznej? realizowanego że środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach programu Erasmus+ w ramach projektu ?Międzynarodowa mobilność edukacyjną uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego.?

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama