We wtorek kamiennogórscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności.
Przed godziną 21 policjanci zatrzymali 44-latka. Mężczyznę czekają 2 lata i 5 miesięcy pozbawienia wolności za próbę zmuszenia policjantów do odstąpienia od czynności służbowych.
Przed północą patrol rozpoznał 37-latka poruszającego się po Kamiennej Górze. Mężczyznę czeka rok pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze