Reklama

Poetyckie rozmowy - zdjęcia

Kolejne spotkanie dwójki poetów - Agnieszki Morańskiej-Roder i Macieja Mikołajczyka, odbyło się dzisiaj (poniedziałek, 27 maja) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Ich wspólny tomik wierszy to swego rodzaju dyskusja. Spotkanie odbyło się pod nazwą: Poetyckie rozmowy.

 

Agnieszka Morańska-Roder to kamiennogórzanka. Maciej Mikołajczyk pochodzi ze Szprotawy. Obydwoje opisują między innymi swoje miasta. Spotykają się na ?Przystani słów?. Podobne spotkanie z czytelnikami odbyło się w ostatnią sobotę w Szprotawie. 

Wspólna książka ilustrowana jest m.in. zdjęciami kamiennogórzanina Bogdana Adamusa. 

zobacz więcej zdjęć - kliknij

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama