Kolejne spotkanie dwójki poetów - Agnieszki Morańskiej-Roder i Macieja Mikołajczyka, odbyło się dzisiaj (poniedziałek, 27 maja) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Ich wspólny tomik wierszy to swego rodzaju dyskusja. Spotkanie odbyło się pod nazwą: Poetyckie rozmowy.
Agnieszka Morańska-Roder to kamiennogórzanka. Maciej Mikołajczyk pochodzi ze Szprotawy. Obydwoje opisują między innymi swoje miasta. Spotykają się na ?Przystani słów?. Podobne spotkanie z czytelnikami odbyło się w ostatnią sobotę w Szprotawie.
Wspólna książka ilustrowana jest m.in. zdjęciami kamiennogórzanina Bogdana Adamusa.
zobacz więcej zdjęć - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze