Dzisiaj (czwartek, 30 stycznia) burmistrz Ewa Kocemba wręczyła podziękowania strażakowi z OSP Chełmsko Śląskie.
Paweł Tomana był jednym z pasażerów autobusu, który w poniedziałek uderzył w przydrożne drzewo w Olszynach. Jako pierwszy rozpoczął udzielanie pomocy innym poszkodowanym. Dzisiaj odebrał podziękowania od burmistrz Lubawki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze