Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze przystąpili do ogólnopolskiej akcji ?KARTKA DLA MEDYKA?.
Ich udział w akcji jest podziękowaniem dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników służby zdrowia, którzy ratują ludzkie życie!!!!!!!
Z CAŁEGO SERCA CAŁA SPOŁECZNOŚĆ ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W KAMIENNEJ GÓRZE DZIĘKUJE ZA WASZE POŚWIĘCENIE!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze