We Wrocławiu rozegrany został finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce plażowej.
Mistrzami Dolnego Śląska zostali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Pisarzowicach. Szkołę reprezentowali Kacper Zawiłowicz i Jakub Potrawski z opiekunem Bartłomiejem Łukasikiem.
Mistrzyniami województwa w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zostały dziewczęta za Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego z Kamiennej Górze. Szkołę reprezentowały: Madzia Lema, Tosia Olszak, Inez Chmielewska. Opiekunem był Łukasz Przysło.

fot. SP 1 Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze