Dzisiaj (środa, 12 lutego) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących odbył się apel podsumowujący pierwszy semestr roku szkolnego 2013/2014. Wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, sporcie, wykazali się wzorową frekwencją oraz sukcesami w konkursach.
Dyrektor szkoły, pani Mariola Jaciuk wręczyła dyplomy i nagrody:
- uczniom klasy II D za zdobycie I miejsca w szkolnym konkursie ?Prymus? w kategorii technikum
- uczniom klasy III H za zdobycie I miejsca w szkolnym konkursie ?Prymus? w kategorii zasadniczej szkoły zawodowej.
Indywidualne nagrody w konkursie ?Prymus? zdobyli:
W KATEGORII TECHNIKUM:
I miejsce ? Dominika Smaga, klasa 3a
II miejsce- Justyna Szafraniec, klasa 3a
III miejsce ? Wioleta Berdychowska, klasa 4c
W KATEGORII ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ:
I miejsce ? Łukasz Darul, klasa IIH
II miejsce ? Jakub Widuliński, klasa IH
III miejsce ? Mateusz Jaszczur, klasa IM.
W konkursie na najlepszą frekwencję wyróżnione zostały klasy:
I miejsce- klasa IW, technikum budownictwa
II miejsce- klasa IA, technikum logistyczne
III miejsce-klasa IM, zasadnicza szkoła zawodowa.
Za wzorową (100%) frekwencję w I semestrze bieżącego roku szkolnego, wyróżnieni zostali: P.Centlik (1a), A.Janiszewski (1c), J. Czekirda (1e), M.Jaszczur (1m), A.Śnieżek (1w), A.Kranz (3f), T.Wójtów (3f), T.Skoczeń (3h), B.Topolski (3m), A.Wójcik (4e).
W szkolnym konkursie ?NAJLEPSZY SPORTOWIEC?, zwyciężyli:
W KATEGORII ?SPORTOWIEC?
I miejsce - T. Kiełbasa, 4w
II miejsce ? K. Domin, 4c
III miejsce ? K. Gmyr, 2a
W KATEGORII ?SPORTSMENKA?
I miejsce- E. Sowa, 3a
II miejsce ? S. Szpilowska, 2f
III miejsce ? K. Białoszewska, 1g

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze