Reklama

Podsumowanie roku kadencji

Podsumowaliśmy pierwszy rok pracy burmistrza Janusza Chodasewicza w Kamiennej Górze. W ciągu ostatnich 12 miesięcy udało się: uruchomić bezpłatną komunikację miejską, wyremontować wiele budynków w mieście, zrewitalizować układ komunikacyjny kamiennogórskiej starówki. Przebudowaliśmy kilka ulic i remontujemy kolejne. Otworzyliśmy nowe targowisko miejskie. Kontynuujemy remont centrum kultury, modernizujemy oświetlenie uliczne w całym mieście (prawie 1000 punktów oświetleniowych!) i budujemy 8-kilometrową ścieżkę rowerową. Mamy gotową koncepcję zagospodarowania kamiennogórskiego zalewu. Zrealizowaliśmy projekty za ponad 42 mln zł, z czego prawie 23 mln zł pochodziły z dotacji.

 

Szczegóły w galerii

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama