Reklama

Podpisy pod petycją

Dzisiaj (piątek, 24 stycznia) pod kamiennogórskim ratuszem można podpisać petycję w sprawie budowy łącznika drogi wojewódzkiej 367 z planowaną trasą S3 w Ptaszkowie.

 

Łącznik ma pozwolić na wyprowadzenie pojazdów jadących od strony Wałbrzycha do drogi S3 poza Kamienną Górę.

Petycję można codziennie podpisywać w kamiennogórskim ratuszu, dzisiaj wyłożona została przed wejściem. Do godziny 15 może ją poprzeć każda osoba przechodząca w pobliżu.

Petycję można również podpisać elektronicznie.

Petycja przekazana zostanie marszałkowie województwa, wojewodzie, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz wykonawcy odcinka S3 z Bolkowa do Kamiennej Góry.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama