Dzisiaj (piątek, 24 stycznia) pod kamiennogórskim ratuszem można podpisać petycję w sprawie budowy łącznika drogi wojewódzkiej 367 z planowaną trasą S3 w Ptaszkowie.
Łącznik ma pozwolić na wyprowadzenie pojazdów jadących od strony Wałbrzycha do drogi S3 poza Kamienną Górę.
Petycję można codziennie podpisywać w kamiennogórskim ratuszu, dzisiaj wyłożona została przed wejściem. Do godziny 15 może ją poprzeć każda osoba przechodząca w pobliżu.
Petycję można również podpisać elektronicznie.
Petycja przekazana zostanie marszałkowie województwa, wojewodzie, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz wykonawcy odcinka S3 z Bolkowa do Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze