Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 23-letni kamiennogórzanin, którego zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.
Kryminalni z kamiennogórskiej policji już od kilku tygodni prowadzili intensywne czynności operacyjne zmierzające do zatrzymania 23- letniego mężczyzny, którego wytypowali jako sprawcę rozboju dokonanego pod koniec września w centrum miasta. Kamiennogórzanin chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna ponadto poszukiwany był do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności.
W dniu 3 grudnia 2019 roku funkcjonariusze udali się pod wytypowany wcześniej adres, gdzie w wyniku przeszukania dokonali zatrzymania poszukiwanego. Ponadto przy mężczyźnie ujawniono kilka porcji handlowych marihuany. W toku dalszych czynności procesowych policjanci ustalili, że mężczyzna mógł kilka dni wcześniej dokonać uszkodzenia ciała 22- letniego mężczyzny oraz naruszyć nietykalność cielesną 58 ? letniego mieszkańca gminy Kamienna Góra. W dalszej kolejności funkcjonariusze postawili mężczyźnie zarzut dokonanie przez niego w sierpniu, kradzieży plecaka z zawartością artykułów spożywczych, pieniędzy oraz dokumentów.
Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze na wniosek prokuratora zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze