Reklama

Podejrzany o rozbój - wideo

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 23-letni kamiennogórzanin, którego zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

 

Kryminalni z kamiennogórskiej policji już od kilku tygodni prowadzili intensywne czynności operacyjne zmierzające do zatrzymania 23- letniego mężczyzny, którego wytypowali jako sprawcę rozboju dokonanego pod koniec września w centrum miasta. Kamiennogórzanin chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna ponadto poszukiwany był do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności.

W dniu 3 grudnia 2019 roku funkcjonariusze udali się pod wytypowany wcześniej adres, gdzie w wyniku przeszukania dokonali zatrzymania poszukiwanego. Ponadto przy mężczyźnie ujawniono kilka porcji handlowych marihuany. W toku dalszych czynności procesowych policjanci ustalili, że mężczyzna mógł kilka dni wcześniej dokonać uszkodzenia ciała 22- letniego mężczyzny oraz naruszyć nietykalność cielesną 58 ? letniego mieszkańca gminy Kamienna Góra. W dalszej kolejności funkcjonariusze postawili mężczyźnie zarzut dokonanie przez niego w sierpniu, kradzieży plecaka z zawartością artykułów spożywczych, pieniędzy oraz dokumentów.

Reklama

Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze na wniosek prokuratora zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama