W Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się dzisiaj (czwartek, 25 lipca) warsztaty malarskie. Była to jedna z propozycji przygotowanych przez WDK na wakacje.
Podczas zajęć prowadzonych przez Julitę Gierek młodzi uczestnicy przygotowywali malarskie pocztówki z Chełmska Śląskiego. Wśród zaproponowanych przez dzieci tematów dominowały elementy architektury kojarzone z Chełmskiem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze