Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) zaprasza na Koncert na dobry początek roku.
Koncert odbędzie się 30 grudnia, początek zaplanowano na godzinę 19.00. W tym roku w Centrum Kultury wystąpi zespół ARPODE.
Grupa znana jest już kamiennogórzanom, wystąpiła podczas Dni Kamiennej Góry i pikniku Bądź eko-logiczny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze