Droga krzyżowa po Kalwarii Krzeszowskiej rozpoczęła tegoroczny Wielki Odpust Krzeszowski.
Droga krzyżowa rozpoczęła się dzisiaj (wtorek, 13 sierpnia) w bazylice. Wierni przeszli szlakiem kapliczek rozrzuconych wokół Krzeszowa. Uczestniczyło w niej kilkadziesiąt osób.
Droga Krzyżowa rozpoczęła Wielki Odpust. Główna część uroczystości zaplanowana jest na czwartek (15 sierpnia).

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze