Dzisiaj (sobota, 26 września) w Twardogórze zawodniczki Akademii Młodego Siatkarza ?MINI VOLLEY? z Kamiennej Góry bardzo udanie zainaugurowały sezon rozgrywkowy. Zagrały w turnieju Volleymania Dolny Śląsk.
W kategorii ?dwójek? Inez Chmielewska, Magdalena Lema wygrały wszystkie spotkania i zajęły pierwsze miejsce.
Kolejny turniej Volleymania Dolny Śląsk już za dwa tygodnie w Ząbkowicach Śląskich.
Klub AMS Mini Volley zaprasza dziewczynki i chłopców z roczników 2008- 2013 na siatkarskie treningi. Więcej pod nr telefonu: 515-876-515.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze