Jedenastu zawodników wystartowało w Mistrzostwach Koła PZW Kamienna Góra "Miasto" w konkurencji spławikowej. Wędkarze rywalizowali dzisiaj (niedziela, 30 maja) nad kamiennogórskim zalewem. Były to pierwsze zawody zorganizowane przez koło w tym roku.
Największą rybę zawodów złowił Tomasz Szewczyk. Był to leszcz o wadze 1325 g. Mistrzostwa wygrał Marcin Kozubski, który wygrał obie tury łowiąc ryby o łącznej wadze 7450 g. Drugie miejsce zajął Paweł Bielak, trzecie Paweł Lisiecki. Kolejne miejsca zajęli: Tomasz Szewczyk, Grzegorz Michałczak, Marcin Napierko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze