Kamiennogórski Klub Tenisowy zaprasza na korty nad zalewem w Kamiennej Górze. Dzisiaj (sobota, 21 kwietnia) oficjalnie rozpoczął się nowy sezon.
Podobnie jak w latach ubiegłych kamiennogórski klub organizuje rozgrywki ligowe da swoich członków. W planach jest również organizacja turniejów.
Z kortów może korzystać każdy chętny. Rezerwacje możliwe są poprzez zgłoszenia na facebooku klubu lub telefonicznie 604 476 993. Członkowie klubu w ramach składki mogą korzystać z kortów bez ograniczeń.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze