Cztery oddziały otworzone zostały w Zespole Szkół Publicznych w Pisarzowicach. Naukę w szkole rozpoczęło 30 uczniów w klasie pierwszej szkoły podstawowej i 45 w klasach pierwszych gimnazjum.
Wychowawcami klas pierwszych zostali: Lucyna Michalec i Paulina Homoncik w szkole podstawowej oraz Katarzyna Nawój i Sebastian Rudny w gimnazjum.

Przez wakacje w Zespole Szkół Publicznych odnowiono ciągi komunikacyjne. Najważniejszym jednak zadaniem było odświeżenie sali gimnastycznej z pomalowaniem linii pod boiska do badmintona.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze