Wokół padający śnieg, a na kamiennogórskim rynku skąpo ubrane tancerki i zespoły wykonujące przeboje światowych sław. To początek karnawału.
Na scenie ustawionej na kamiennogórskim rynku odbywa się Disco Party. Od godziny 17 występują tancerki oraz zespoły grające przeboje grupy ABBA oraz Boney M.
W ten sposób rozpoczyna się karnawał w Kamiennej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze