W kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze rozpoczął się festiwal Musique d?elite. Kolejne koncerty odbędą się w sobotę i niedzielę.
Festiwal Musique d?elite zorganizowany został w Kamiennej Górze po raz piąty. Imprezę rozpoczął koncert "OperAmore". Najsłynniejsze pieśni i arie operowa zaprezentowały Aleksandra Chacińska (sopran) i Ewa Szpakowska (fortepian).
Jutro w kościele rozbrzmiewać będą utwory Fryderyka Chopina, a w niedzielę arie operetkowe i pieśni musicalowe.
Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 19:00. Wstęp wolny.
festiwal Musique d?elite w Kamiennej Górze

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze