Reklama

Początek festiwalu

W kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze rozpoczął się festiwal Musique d?elite. Kolejne koncerty odbędą się w sobotę i niedzielę.

Festiwal Musique d?elite zorganizowany został w Kamiennej Górze po raz piąty. Imprezę rozpoczął koncert "OperAmore". Najsłynniejsze pieśni i arie operowa zaprezentowały Aleksandra Chacińska (sopran) i Ewa Szpakowska (fortepian).

Jutro w kościele rozbrzmiewać będą utwory Fryderyka Chopina, a w niedzielę arie operetkowe i pieśni musicalowe.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

festiwal Musique d?elite w Kamiennej Górze

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama