W ubiegłym tygodniu w szkole w Marciszowie pobity został jeden z uczniów. Sprawą zajmuje się policja.
Z ustaleń wynika, że do szkoły w Marciszowie przyszedł absolwent tej placówki, 17-letni młodzieniec. Do placówki wszedł przez portiernię informując, że przyszedł odebrać młodszego brata. W szkole spotkał znajomego 16-latka, nadal ucznia szkoły i go pobił. Poszkodowany nie doznał poważnych obrażeń.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze