Niedawno informowaliśmy o trzech nietrzeźwych użytkownikach dróg zatrzymanych na terenie powiatu kamiennogórskiego w ciągu jednego dnia. Okazuje się, że niemal nie ma dnia bez zatrzymania nietrzeźwych użytkowników dróg.
W piątek (23 sierpnia) na terenie gminy Kamienna Góra policjanci zatrzymali rowerzystę. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna "wydmuchał" 2,2 promila.
W sobotę (24 sierpnia) zatrzymanych zostało dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Mieli 1 i 2,3 promila.
W niedzielę (25 sierpnia) na terenie Kamiennej Góry zatrzymany został rowerzysta, który miał 1,6 promila.
We wtorek (27 sierpnia) w Chełmsku Śląskim zatrzymany został 17-latek. Młodzieniec miał 1,6 promila i jechał rowerem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze