Reklama

Po alkoholu

Niedawno informowaliśmy o trzech nietrzeźwych użytkownikach dróg zatrzymanych na terenie powiatu kamiennogórskiego w ciągu jednego dnia. Okazuje się, że niemal nie ma dnia bez zatrzymania nietrzeźwych użytkowników dróg.

 

W piątek (23 sierpnia) na terenie gminy Kamienna Góra policjanci zatrzymali rowerzystę. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna "wydmuchał" 2,2 promila.

W sobotę (24 sierpnia) zatrzymanych zostało dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Mieli 1 i 2,3 promila.

W niedzielę (25 sierpnia) na terenie Kamiennej Góry zatrzymany został rowerzysta, który miał 1,6 promila.

We wtorek (27 sierpnia) w Chełmsku Śląskim zatrzymany został 17-latek. Młodzieniec miał 1,6 promila i jechał rowerem.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama