Na Krytej Pływalni w Kamiennej Górze odbyły się „Otwarte Mistrzostwa w pływaniu pod patronatem burmistrza Kamiennej Góry".
Wystartowało 147 zawodników. Pływacy rywalizowali czterema stylami pływackimi w kategoriach wiekowych od klasy pierwszej szkoły podstawowej do szkoły średniej.
Organizatorem była gmina miejska Kamienna Góra oraz Miejskie Centrum Kultury Fizycznej w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze