Strażacy z OSP Lubawka przygotowali 20 litrów płynu dezynfekującego. Będą go rozdawać jutro (sobota, 11 kwietnia) w remizie w Lubawce od godziny 10:00.
Strażacy proszą o przychodzenie z buteleczkami lub innymi pojemnikami, do których będą mogli nalać płynu. W pierwszej kolejności środek strażacy rozdadzą środek seniorom i osobom chorym.
W celu zminimalizowania zagrożenia strażacy proszą o przybycie jednej osoby z gospodarstwa domowego (zdrowej i pełnoletniej).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze