Nocna wichura pogorszyła stan ogrodzenia wokół budynku byłego dworca kolejowego w Lubawce. Część ogrodzenia leży na chodniku.
Do tej pory uszkodzona była część ogrodzenia od strony wejścia na perony. Fragmentów ogrodzenia nie było. Silny wiatr dokonał kolejnych zniszczeń. Na chodniku leży spory fragment metalowego płotu. Konstrukcja uniemożliwia przejścia, może przewrócić się kolejna część płotu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze