Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował ramowy terminarz rozgrywek w sezonie 2020/21.
Mecze Pucharu Polski rozegrane byłyby 5 sierpnia (1/32), 19 sierpnia (1/16), 2 września (1/8) i 16 września (1/4).
Dla IV ligi, w której zagra Orzeł Lubawka, terminarz ułożony został dla grup po 19 zespołów. Rozgrywki miałyby się zacząć 1 sierpnia (sobota) i potrwać do 19 listopada. Większość kolejek zaplanowano na weekendy. Dodatkowo piłkarze graliby w środy 12 sierpnia i 17 listopada. Runda wiosenna miałaby trwać od 20 marca do 19 czerwca.
Klasy okręgowe miałyby wrócić na boiska 8 sierpnia i grać do 15 listopada. W niższych klasach początek sezonu uzależniony byłby od liczby zespołów w grupie. Dla 16 drużyn to 15 sierpnia, 14 ekip 22 sierpnia, 12 zespołów 5 września.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze