Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze gościł dzisiaj reprezentacje czterech szkół podstawowych. Uczniowie wzięli udział w Turnieju Klas Ósmych w Halowej Piłce Nożnej.
Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym". Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Gminnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Czarnego Boru. Druga była kamiennogórska "dwójka". Trzecie miejsce zajęła "jedynka" z Kamiennej Góry, a czwarte Zespół Szkolno-Przedszkolny z Marciszowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze