Reklama

Piłkarski sezon

W połowie sierpnia ruszają rozgrywki piłki nożnej z udziałem drużyn z powiatu kamiennogórskiego.

 

Jako pierwsi na boiska wybiegną piłkarze klasy okręgowej. W tym sezonie na tym poziomie rozgrywek powiat kamiennogórski będzie miał dwóch reprezentantów. W grupie jeleniogórskiej grać będzie Olimpia Kamienna Góra, w wałbrzyskiej Orzeł Lubawka. Obie drużyny rozpoczną sezon 15 sierpnia. Olimpia ma mec wyjazdowy z Lechią Piechowice. Orzeł, beniaminek okręgówki, zagra u siebie z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki.

W weekend 24-25 sierpnia rozpoczną się rozgrywki jeleniogóskiej klasy A. W tym sezonie na tym poziomie powiat reprezentować będą tylko Kwarc Pisarzowice i Czarni Przedwojów. Obie drużyny rozpoczną sezon meczami wyjazdowymi.

Reklama

W ten sam weekend na boiska wybiegnie klasa B z udziałem Lesku Sędzisław, Włókniarza Chełmsko Śląskie, Bobra Marciszów, Bobra Opawa, Uranu Okrzeszyn, Orła Lipienica, Victorii Czadrów, Dragona Miszkowice, Sezalu 2 Janiszów i Amfibolitu Lesczyniec.

Terminy za 90minut.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama