Reklama

Piknik charytatywny gmina Lubawka - zbiórka dla pogorzelców

Gmina Lubawka organizuje piknik charytatywny, podczas którego zbierane będą środki dla pogorzelców z terenu gminy. Impreza odbędzie się w parku Watra.

Program pikniku jest jeszcze dopinany. Wiadomo, że wystąpi grupa Sachiel, rozmowy z kolejnymi wykonawcami trwają. Imprezę poprowadzi Kamil Zięba. Zabawę zakończy dyskoteka.

Dla dzieci dostępny będzie dmuchaniec, zaplanowano kiermasz ciast i innych potraw, grilla. 

W ostatnich miesiącach w wyniku pożarów na terenie gminy Lubawka ucierpiały cztery rodziny z Lubawki, Miszkowic, Jarkowic i Błażkowej. To na pomoc dla nich zbierane będą fundusze.

Reklama

Piknik odbędzie się 13 września. Początek o godzinie 15:00.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama