Gmina Lubawka organizuje piknik charytatywny, podczas którego zbierane będą środki dla pogorzelców z terenu gminy. Impreza odbędzie się w parku Watra.
Program pikniku jest jeszcze dopinany. Wiadomo, że wystąpi grupa Sachiel, rozmowy z kolejnymi wykonawcami trwają. Imprezę poprowadzi Kamil Zięba. Zabawę zakończy dyskoteka.
Dla dzieci dostępny będzie dmuchaniec, zaplanowano kiermasz ciast i innych potraw, grilla.
W ostatnich miesiącach w wyniku pożarów na terenie gminy Lubawka ucierpiały cztery rodziny z Lubawki, Miszkowic, Jarkowic i Błażkowej. To na pomoc dla nich zbierane będą fundusze.
Piknik odbędzie się 13 września. Początek o godzinie 15:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze