Reklama

Pijany wjechał w mur

Wczoraj wieczorem funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zostali wezwani do nietypowego zdarzenia drogowego. Przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze, kierujący pojazdem marki Mazda wjechał w budynek mieszkalny.

Przyczyną tej kolizji, jak się okazało, było to, że kierujący samochodem był kompletnie pijany. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wyniosło 3,2 promila. 57-latek podczas swojej niebezpiecznej jazdy, uszkodził dwa inne zaparkowane pojazdy - BMW oraz Seata Leon. Skutkiem jego zachowania było również zniszczenie elewacji budynku mieszkalnego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nieodpowiedzialny kamiennogórzanin został zatrzymany oraz osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.
O jego losie zadecyduje teraz sąd.
Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
KPP Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama