Wczoraj wieczorem funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zostali wezwani do nietypowego zdarzenia drogowego. Przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze, kierujący pojazdem marki Mazda wjechał w budynek mieszkalny.
Przyczyną tej kolizji, jak się okazało, było to, że kierujący samochodem był kompletnie pijany. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wyniosło 3,2 promila. 57-latek podczas swojej niebezpiecznej jazdy, uszkodził dwa inne zaparkowane pojazdy - BMW oraz Seata Leon. Skutkiem jego zachowania było również zniszczenie elewacji budynku mieszkalnego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nieodpowiedzialny kamiennogórzanin został zatrzymany oraz osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.
O jego losie zadecyduje teraz sąd.
Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
KPP Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze