Już o godzinie 8 rano 61-latek z powiatu kamiennogórskiego "wydmuchał" ponad 2 promile. Wpadł przypadkiem.
Policjanci wydziału kryminalnego jechali na szkolenie. Na ulicy Katowickiej w Kamiennej Górze zauważyli mężczyznę jadącego motorowerem. Kierujący wykonywał niebezpieczne manewry. Policjanci postanowili sprawdzić przyczynę takiego zachowania. Gdy zatrzymali motorowerzystę, postanowili wezwać kolegów z alkomatem. Badanie wykazało u kierującego ponad 2 promile alkoholu.
Mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności. Na mocy nowych przepisów, stracił motorower.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze