Uwaga kierowcy, zablokowana jest droga powiatowa prowadząca przez Jawiszów. Trwa akcja służb związana ze zdarzeniem drogowych.
Z pierwszych ustaleń policji wynika, że 41-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Według świadka próbował odjechać, ale uszkodzenia pojazdu na to nie pozwoliły. Kierowca jest pijany. Wydmuchał 1,5 promila.
Nic poważnego mu się nie stało. Jechał sam.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze