W piątek na terenie gminy Marciszów policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Podczas rozmowy okazało się, że to sąsiedzi, którzy razem wybrali się po alkohol.
Podczas służby pełnionej na terenie gminy Marciszów policjanci zauważyli dwóch rowerzystów, których styl jazdy wskazywał na brak trzeźwości. Widząc mundurowych, mężczyźni próbowali "zniknąć", ale ta sztuka im się nie udała. Podczas badania okazało się, że 41-latek ma 1,5 promila, 49-latek 2 promile.
W czasie rozmowy z policjantami mężczyźni wyjaśnili, że są sąsiadami. Razem pili alkohol, a gdy ten się skończył, postanowili pojechać do sklepu po kolejną butelkę
Wyjazd będzie dla obu mężczyzn kosztowny. Każdy z nich otrzymał mandat w wysokości 2500 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze