Reklama

Zatrzymani nietrzeźwi rowerzyści z gminy Marciszów

W piątek na terenie gminy Marciszów policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Podczas rozmowy okazało się, że to sąsiedzi, którzy razem wybrali się po alkohol.

Podczas służby pełnionej na terenie gminy Marciszów policjanci zauważyli dwóch rowerzystów, których styl jazdy wskazywał na brak trzeźwości. Widząc mundurowych, mężczyźni próbowali "zniknąć", ale ta sztuka im się nie udała. Podczas badania okazało się, że 41-latek ma 1,5 promila, 49-latek 2 promile.

W czasie rozmowy z policjantami mężczyźni wyjaśnili, że są sąsiadami. Razem pili alkohol, a gdy ten się skończył, postanowili pojechać do sklepu po kolejną butelkę

Reklama

Wyjazd będzie dla obu mężczyzn kosztowny. Każdy z nich otrzymał mandat w wysokości 2500 zł.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama