Reklama

Pierwszy start na Igrzyskach

Zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego rozpoczęli dzisiaj starty na XII Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych Turyn 2025. Sportowa rywalizacja odbywa się w Siestriere.

Olga Szekszteło i Kacper Koszkul wystartowali dzisiaj w preeliminacjach biegu na rakietach śnieżnych na dystansie 200 metrów. 

Preeliminacje pozwalają na podział zawodników na grupy o podobnych możliwościach. Olga Szekszteło pokonała trasę w czasie 01:17.01. W swojej grupie preeliminacyjnej złożonej z sześciu zawodniczek była druga.

Reklama

Kacper Koszkul w swojej sześcioosobowej grupie miał najlepszy czas. Pokonał trasę w 47.33. 

Oboje to uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych trenujący w klubie Podaj rękę. Ich nauczycielem i trenerem, również w kadrze Polski, jest Jacek Engler.

Zobacz także:

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama