Strażacy z OSP Marciszów prawdopodobnie jako pierwsi na terenie powiatu kamiennogórskiego w tym sezonie walczyli pożarem traw.
Jak informują, do pożaru suchej trawy wezwani zostali dzisiaj przed godziną 16. Gasili trawę przy ul. Pocztowej w Marciszowie.
Proceder wypalania trwa odbywa się każdej wiosny. Działania takie są nielegalne, grożą utratą unijnych dotacji. Niekontrolowane pożary zagrażają ludzkiemu dobytkowi. Giną w nich również ludzie.
fot. facebook / OSP Marciszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze