Burmistrz Krzysztof Świątek poinformował kiedy miasto będzie składać pierwsze wnioski do Programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnej Aglomeracji Wałbrzyskiej.
W marcu miasto będzie składać wnioski o remont Centrum Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej, budowy wierzy widokowej, wnioski oświatowe i kulturalne (na organizacje Dni Kamiennej Góry, Bieg Zdobywca Góry Parkowej), remont terenu wokół Arado.
W kwietniu złożony ma być wniosek na termomodernizację Centrum Kultury. W maju ma być gotowy wniosek na dofinansowanie oświetlenia miasta.
W drugiej połowie roku ma być gotowy wniosek na m.in. rewitalizacje budynków.
Terminy składania wniosków bezpośrednio związane są z terminami ogłoszenia konkursów unijnych, które właśnie startują.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze