Reklama

Pierwsze nabory

Burmistrz Krzysztof Świątek poinformował kiedy miasto będzie składać pierwsze wnioski do Programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnej Aglomeracji Wałbrzyskiej. 

 

W marcu miasto będzie składać wnioski o remont Centrum Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej, budowy wierzy widokowej, wnioski oświatowe i kulturalne (na organizacje Dni Kamiennej Góry, Bieg Zdobywca Góry Parkowej), remont terenu wokół Arado. 

W kwietniu złożony ma być wniosek na termomodernizację Centrum Kultury. W maju ma być gotowy wniosek na dofinansowanie oświetlenia miasta. 

W drugiej połowie roku ma być gotowy wniosek na m.in. rewitalizacje budynków. 

Terminy składania wniosków bezpośrednio związane są z terminami ogłoszenia konkursów unijnych, które właśnie startują. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama