Znany jest już termin pierwszej sesji nowej rady powiatu kamiennogórskiego. W porządku obrad jest wybór starosty, wicestarosty i członków zarządu.
Komisarz wyborczy zwołał pierwszą sesją rady powiatu kamiennogórskiego na 20 listopada (wtorek) na godzinę 12:00. Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej starostwa.
Zgodnie z porządkiem obrad, po złożeniu ślubowania radni wybiorą przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady oraz cały zarząd. Po złożeniu ślubowania możliwe będzie zmiana porządku obrad.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze