Każda seria się kiedyś kończy. Dzisiaj trampkarze MKS Chełmsko Śląskie doznali pierwszej porażki w sezonie.
Młodzi piłkarze MKS-u wygrali dziesięć kolejnych spotkań, w jedenastym musieli uznać wyższość rówieśników z Olimpii Kowary. Przegrali 3:2.
Bramki dla MKS-u zdobyli: Gracjan Jabłonka, Patryk Matusik.
MKS pozostał liderem rozgrywek. Ma 3 punkty przewagi nad Pogonią Świerzawa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze