Reklama

Pierwsza nowa świetlica w Gminie Lubawka zostanie wybudowana w miejscowości Opawa

9 października 2019 r. została podpisana umowa dotycząca budowy świetlicy wiejskiej wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Opawa pomiędzy Gminą Lubawka reprezentowaną przez Burmistrza Miasta Lubawka - Panią Ewę Kocembę a Wykonawcą - firmą: ENERGOBEST Sieci i Instalacje Energetyczne reprezentowaną przez Pana Artura Migacza.

 

W spotkaniu uczestniczyli również Zastępca Burmistrza Miasta Lubawka - Pan Sławomir Antoniewski oraz Kierownik Referatu Inwestycji Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - Pan Alfred Michno.

Wartość projektu: 1 350 655,13 PLN Termin realizacji: 15 listopada 2020 r.

Projekt współfinansowany jest z "Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020"

17 października 2019 r. o godz. 12.00 zaplanowana jest uroczystość symbolicznego wbicia łopaty pod fundament nowej świetlicy w Opawie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama