9 października 2019 r. została podpisana umowa dotycząca budowy świetlicy wiejskiej wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Opawa pomiędzy Gminą Lubawka reprezentowaną przez Burmistrza Miasta Lubawka - Panią Ewę Kocembę a Wykonawcą - firmą: ENERGOBEST Sieci i Instalacje Energetyczne reprezentowaną przez Pana Artura Migacza.
W spotkaniu uczestniczyli również Zastępca Burmistrza Miasta Lubawka - Pan Sławomir Antoniewski oraz Kierownik Referatu Inwestycji Gospodarki Komunalnej i Przestrzennej - Pan Alfred Michno.
Wartość projektu: 1 350 655,13 PLN Termin realizacji: 15 listopada 2020 r.
Projekt współfinansowany jest z "Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020"
17 października 2019 r. o godz. 12.00 zaplanowana jest uroczystość symbolicznego wbicia łopaty pod fundament nowej świetlicy w Opawie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze