Reklama

Pieniądze dla rolników, czekamy na wnioski

Ruszył nabór wniosków w programie ?Usuwanie folii  rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności  rolniczej?, który jest realizowany w latach 2019-2020 przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.


 
- Beneficjentami programu są jednostki samorządu terytorialnego, natomiast ostatecznymi odbiorcami będą rolnicy ? informuje burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz.
 
Chodzi o posiadaczy określonych w projekcie odpadów: folii, siatek, sznurków do owijania balotów, opakowań po nawozach oraz opakowań typu big bag.
 
Osoby zainteresowane udziałem w programie są proszone o złożenie wniosku. Na dokumenty czekamy w kamiennogórskim urzędzie miejskim (Biuro Obsługi Klienta) pl. Grunwaldzki 1 do  6 grudnia 2019 r.
 
Wzór wniosku został udostępniony na stronie BIP. Można też go odebrać osobiście w Wydziale Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska  (parter, pok.105).
 
Wnioski będą realizowane w przypadku pozyskania dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama