Młodzieżowa Rada Gminy Kamienna Góra ogłosiła konkurs fotograficzny. Mogą w nim uczestniczyć osoby w wieku od 8 do 20 lat mieszkający na terenie gminy Kamienna Góra.
Temat konkursu to „Piękno Gminy Kamienna Góra”. Fotografie należy wysyłać na adres e-mail: [email protected]
Zdjęcia należy dostarczyć do 12 kwietnia.
Autorzy dwóch nagrodzonych zdjęć pojadą z radnymi Młodzieżowej Rady do Warszawy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze