Dzięki wysiłkowi mieszkańców pięknieje Bukówka. We wsi ustawione zostały witacze, na drzewach wzdłuż alejki prowadzącej na tamę zawisły tabliczki z kolorowymi hasłami.
Witacze ustawione zostały przy wjazdach do Bukówki od strony Lubawki oraz Szczepanowa.

fot. użyczone
Przy drodze prowadzącej od Zielonej Przystani do tamy mieszkańcy zamontowali tablice z kolorywmi, pozytywnymi hasłami m.in. Weź mnie przytul, Jestem twoim słońcem, A ty moim niebem, Daj buziaka, Żyj chwilą.
Sołtys wsi Renata Suszek Bembenek zapowiada dalsze prace upiększające wieś.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze