Na drogach nadal jest niebezpiecznie. Problemem pozostają drzewa obciążone lodem i śniegiem.
OSP Ogorzelec poinformowała na swoim profilu facebookowym o kolejnej akcji. Strażacy wyjechali na drogę wojewódzką Kamienna Góra - Kowary. Zagrożenie stanowią drzewa i gałęzie, które pod ciężarem lodu i śniegu wyginają się i zwisają nad jezdnią. W każdej chwili mogą się złamać.

źródło: facebook / OSP Ogorzelec
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze