Reklama

Pięćdziesiąta sesja - galeria zdjęć

Dzisiaj (wtorek, 13 listopada) w sali narad kamiennogórskiego starostwa odbyła się ostatnia sesja rady powiatu. Ostatnie posiedzenie miało uroczysty charakter, nie było podejmowanych żadnych uchwał.

 

Dzisiejsza sesja była pięćdziesiątą w piątej kadencji. W posiedzeniu wzięli udział szefowie powiatowych placówek i instytucji oraz organizacji współpracujących ze starostwem.

Podczas posiedzenia radni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zestawy biurowe. Podziękowania odebrali również urzędnicy, z którymi rada współpracowała.

Część artystyczną i kulinarną spotkania zapewnili uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Obecna kadencja rad miast, gmin i powiatów trwa do 16 listopada.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama