Dzisiaj (wtorek, 13 listopada) w sali narad kamiennogórskiego starostwa odbyła się ostatnia sesja rady powiatu. Ostatnie posiedzenie miało uroczysty charakter, nie było podejmowanych żadnych uchwał.
Dzisiejsza sesja była pięćdziesiątą w piątej kadencji. W posiedzeniu wzięli udział szefowie powiatowych placówek i instytucji oraz organizacji współpracujących ze starostwem.
Podczas posiedzenia radni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zestawy biurowe. Podziękowania odebrali również urzędnicy, z którymi rada współpracowała.
Część artystyczną i kulinarną spotkania zapewnili uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Obecna kadencja rad miast, gmin i powiatów trwa do 16 listopada.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze