Na Orliku nad zalewem odbył się piłkarski turniej żaków i bambino. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn. Na dzieci na zakończenie czekała niespodzianka.
Wkrótce zdjęcia
W turnieju żaków do rywalizacji stanęły trzy drużyny ? dwie z Olimpii i jedna z Przedzwojowa. W młodszej kategorii rywalizowali tylko zawodnicy Olimpii.
Na każdego uczestnika czekała kiełbaska, woda i słodki upominek. Po zaciętych meczach 2x7 minut młodzi piłkarze mogli zobaczyć jak na boisku grają ich trenerzy i organizatorzy turnieju przeciwko rodzicom.
Turniej był świetna zabawą dla najmłodszych. Wszyscy wygrali, wygrali ruch, świeże powietrze oraz spędzili aktywnie czas ze swoimi rodzicami.
Druga edycja zaplanowana jest na przełom sierpnia-września.
Fundatorem nagród był poseł Ryszard Zbrzyzny.
Impreza odbyła się w ramach Dni Kamiennej Góry 2014 - więcej kliknij tutaj

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze