Reklama

Pięć drużyn

Na Orliku nad zalewem odbył się piłkarski turniej żaków i bambino. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn. Na dzieci na zakończenie czekała niespodzianka.

Wkrótce zdjęcia

 W turnieju żaków do rywalizacji stanęły trzy drużyny ? dwie z Olimpii i jedna z Przedzwojowa. W młodszej kategorii rywalizowali tylko zawodnicy Olimpii.

Na każdego uczestnika czekała kiełbaska, woda i słodki upominek. Po zaciętych meczach 2x7 minut młodzi piłkarze mogli zobaczyć jak na boisku grają ich trenerzy i organizatorzy turnieju przeciwko rodzicom. 

Turniej był świetna zabawą dla najmłodszych. Wszyscy wygrali, wygrali ruch, świeże powietrze oraz spędzili aktywnie czas ze swoimi rodzicami. 

Reklama

Druga edycja zaplanowana jest na przełom sierpnia-września. 

Fundatorem nagród był poseł Ryszard Zbrzyzny. 

Impreza odbyła się w ramach Dni Kamiennej Góry 2014 - więcej kliknij tutaj

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama