Reklama

Personalne zmiany

Stanowisko ds. Rozwoju Miasta w kamiennogórskim ratusza jest wolne. W urzędzie jest za to rzecznik prasowy.

 

Osoba zatrudniona w październiku na stanowisku ds. Rozwoju Miasta, mieszkanka Legnicy, złożyła wypowiedzenie. Burmistrz Janusz Chodasewicz tłumaczy, że to efekt ostatniej sesji miejskiej rady i postawy rajców. Anna Wołyniec uznała, że w takiej atmosferze, bez wsparcia rady, nie będzie mogła wykonywać powierzonych obowiązków.

W urzędzie jest za to nowy rzecznik prasowy. Gdy poprzedni odchodził, burmistrz Janusz Chodasewicz zapowiadał, że nie zatrudni nowego. Dzisiaj tłumaczy, że sam chciał realizować obowiązki rzecznika, ale nie dał rady, musiał zająć się innymi obowiązkami. Funkcję rzecznika prasowego objął Rafał Święcki, przedstawiony przez burmistrza jako profesjonalista z dużym doświadczeniem w mediach. Nowy rzecznik nie jest etatowym pracownikiem ratusza.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama