Wczoraj (środa, 26 lutego) w szkole w Marciszowie odbyły się gminne eliminacje XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik".
W kategorii młodsi wygrała Lena Pietryka, drugie miejsce zajęła Iga Szymkowiak, trzecie Karol Surmiak.
W kategorii starsi wygrała Karolina Piotrowska, drugie miejsce zajęła Zuzanna Wicher, trzecie Martyna Płaszczyńska.
fot. facebook / Gmina Marciszów
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze